ATSTOVAUJAME ŠIŲ PREKINIŲ ŽENKLŲ GAMINTOJUS

 logo brunner logo iron dog logo m design logo hoxter
logo flamebox  logo ortner logo skamol

 wolfshoher logo

specialistai 2

Pristatome naujus, sertifikuotus sprendimus A ir A+ klasės statiniams

„AUTOMATINIAI VĖDINIMO ORO VOŽTUVAI“

Dažniausiai užduodami interesantų klausimai projektuojant ir statant tipinius A,vedinimo oro voztuvai 3 bei jau šiandien A+ klasės energetiškai efektyvius namus: - kaip užtikrinti su šalinamu oru jo nuostolius, trūkstamą kiekio tiekimą į bendrąjį statinio tūrį, kuris pasišalina per atskirus prietaisus ir įrenginius, kurie yra tiesiogiai priklausomi nuo jo?

Tikrinė informacija pagal oro sunaudojimą:

 

logo flamebox

FLAMEBOX, tai vienas iš pažangias technologijas įdiegiančių gamintojų, kuriam labai svarbi aplinka naudojant atsinaujinančius energetinius resursus jo prietaisuose. Židiniai-krosnelės sukurtos taip, kad būtų itin efektyvios ir užtikrintai veiktu, būtų švariai sudeginamas kuras, o į aplinką nepatektų tai kas netinkama. Išdirbtos FLAMEBOX aukštųjų technologijų židiniai-krosnelės sukurtos taip, kad pateiktų išskirtinę kokybę...

REKUPERACINĖ VĖDINIMO SISTEMOS

Efektyvūs, patikimi ir naujausi pažangūs sprendimai patalpų vėdinimui

Nauji būstai jau parduodami su rekuperacine vėdinimo sistema. Pagal Europos Sąjungos Pastatų energetinio efektyvumo direktyvą nuo 2016 m. visi nauji namai pagal savo energinį naudingumą turi atitikti A klasę, o nuo 2020 m. visi nauji pastatai privalės būti beveik nulinės energijos (A++ klasės). Tam, kad naujos statybos pastatas atitiktų direktyvos reikalavimus, jame būtinai turės būti įrengtas priverstinis mechaninis vėdinimas su rekuperacija.rekuperacines sistemos 2
Sparčiai daugėja žmonių, kurie tiek individualiuose namuose, tiek butuose įsirengia mechaninę vėdinimo sistemą su rekuperacija.

Taigi, priklausomai nuo pasirinkto vėdinimo įrenginio efektyvumo, galima sutaupyti net iki 95% šilumos, kurią, esant natūraliam vėdinimui, išleistume pro atvirus langus.

Mechaninė vėdinimo sistema susideda iš ortakių, sklendžių, triukšmo slopintuvų, grotelių arba difuzorių, bei vėdinimo įrenginio. Sistema užtikrina ne tik nuolatinę oro cirkuliaciją: į patalpas tiekiamas šviežias išvalytas oras, o iš patalpų į lauką šalinamas užterštas oras, bet ir vartotojo nustatytos temperatūros palaikymą patalpose.

M-design logo

M-DESIGN SUGRĄŽINTI UGNIES Į GYVENIMĄ

Židiniai m-design

Belgijos kompanija M-design įsikūrusi nuo 1993m. židinių - ugniakurų, krosnelių gamybos procesuose naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas. Židinių gamybos procesuose naudojamos tik naujausios technologijos, kurias padeda įdiegti specializuotų universitetų laboratorijos. Toks bendradarbiavimas M-design įmonei suteikia galimybę įgyvendinti pačius naujausius mokslo išradimus gaminamos produkcijos gamoje.

 

 

logo brunner

 PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Ulrich Brunner GmbH daugiau nei 25metus vysto gamybą, kurioje kuriami ir gaminami tokie šildymo prietaisai kaip: židiniai (ugniakurai), krosnelės, krosnys, koklinės krosnys.

Brunner kompanija dirba iškėlę sau aukščiausius reikalavimus šioje plačioje produkcijos gamoje. Ilgus dešimtmečius siekis kokybės aukštumų įrodė tai, kad dabar ši kompanija išdidžiai gali ištarti

– GAMINIŲ GAMA KOKYBĖS ATŽVILGIU AUKŠČIAU VIRŠ KONKURENCIJOS !!!

Židinių (ugniakurų), krosnelių, krosnių, koklinių krosnių techninės charakteristikos, dizainas, formų įvairovė, išbaigtumas – visa tai kalba apie aukštą kokybę ir nepriekaištingą produkcijos funkcionalumą.

brunner židinys

Brunner židinys

 

 

 

 

 

 

 

 BRUNNER PRODUKTAI YRA VERTI SAVO KAINOS !!!

Brunner logo

PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Židinių - katilų technika

Krosnis su šildoma sienuteŠildykimės bavariškai !!!

BRUNNER firma buvo viena iš pirmųjų gamintojų malkomis kūrenamoje krosnyje pritaikiusi vandens šilumokaitį. 80-aisiais metais, pritaikius tokį metodą, buvo galima tik palaikyti centrinį šildymą. Dabar, esant pageidavimui, pastačius modernias koklines krosnis ir sumontavus modernius katilų korpusus, galima pilnai apšildyti namus. ISO standartus atitinkančios degimo kameros yra BRUNNER firmos malkomis kūrenamų katilų sudėtinis elementas, užtikrinantis geriausią degimo kokybę ir sistemos veikimą didžiausiu pajėgumu, esant minimaliai oro teršalų emisijai. Visi BRUNNER firmos židiniai-katilai atitinka naujausius Federalinių nuostatų „Dėl išmetamų į atmosferą teršalų" reikalavimus, galiojančius nuo 2008 metų.

HKD degimo kameros schema

HKD4.1 SK su ISO degimo kamera

Uždarojoje degimo kameroje (pažymėta spalviškai) yra sukuriama iki 900°C pastovi degimo temperatūra. Tik tada degančių dujų temperatūra yra efektyviai išnaudojama.

 

 

 

Iron Dog logo

Krosnelės IRON DOG – tai išskirtinio ketaus lydinio produktai, gaminami Bavarijoje. Tai šeimos verslas trečiosios Ulrich Brunner kartos unikalūs produktai. Visas gamybinis procesas šių krosnių atliekamas tik Vokietijoje, o krosnelės lydiniai išlieti iš ketaus atitinka visus kokybės ir dizaino reikalavimus.

Tačiau svarbiausia yra tai, kaip IRON DOG krosnelės kuriamos: į jas įdedama širdis ir siela, nes tik žinant kiekvieną gaminio detalę galima pasiekti tokią kokybę.

Kadangi tradicijos ir rankų darbas yra gamintojo filosofijos dalis, Jūs galite būti tikri, kad kiekviena detalė yra geriausios kokybės.

Iron Dog krosnelė Nr.1

Geri draugai visada užima svarbią vietą mūsų gyvenime, tad krosnelės IRON DOG - 1 privalumas užimama minimali erdvė, o visa paslaptis slypi matomo vaizdo energijoje ir šilumos skleidime.

Iron Dog krosnelė Nr.2

Nuo senų laikų ugnis magiškai žavėjo ir traukė žmones. Krosnelė IRON DOG - 2 leis Jums visa tai pajusti. Dėka puikaus šilumos ir dizaino suderinamumo šis "geležinis šuo" užpildys šiluma ne tik Jūsų būstą bet ir priduos jam individualumo.

 

M-design logo

M-Design DUJINIAI ŽIDINIAI

Jei Jūs ieškote patikimumo, efektyvumo, elegancijos, tai pagal šiuos kriterijus M-design dujiniai židiniai yra skirti kaip tik Jums. Gamintojo tikslas – nuolatiniai bendravimai su klientais, vartotojais, tiekėjais , o tuo pagrindu nuolatinis produkcijos tobulinimas. M-design gamintojas projektuoja, gamina ir platina šiuos produktus daugelyje pasaulio šalių.

M-design dujinis židinysSaugumas, naujausios technologijos, estetika – tai tik keletas dujinių židinių privalumų, tačiau taip pat pirmoje vietoje lyderiauja pačios ugnies matomumas ir jos neišdildomas šokis.

Degimo proceso mechanizmas ir paties dujinio židinio naudojimo paprastumas buvo tiriamas iki mažiausių smulkmenų, kad šie gaminiai taptu idealiausiu Jūsų partneriu šildyme ir jaukume.

Po beveik dviejų metų kūrimo Belgijos gamintojas pristato unikalius dujinius židinius. Tai prietaisai, kurie yra tobulumo įkūnijimas, įspūdingos formos ir formatai, o nuo židinių sklindantis jaukumas leis Jums mėgautis juo ir žiemą ir vasarą (serijos pasirinkimas).

Tai naujos kartos dujiniai židiniai, kuriuose įdiegta aukščiausios kokybės degikliai, o taip pat dviguba sprogimo užrakto vidaus slėgio kontrolės sistema, kurios pagalba yra padidintas saugumas.

logo hoxter
„HOXTER" - ŠILUMOS SPECIALISTAS

Hoxter židiniai

Poliariniai baltieji lokiai yra išskirtiniai šilumos naudojimo specialistai. Jie kaupia maisto medžiagas, kurios virsta energija ir vėliau ją efektyviai naudoja. Lokių fizinė būklė leidžia jiems nesunkiai išgyventi net ir atšiauriausiomis sąlygomis.

SIMBOLIO „HOXTER" VERTYBĖS

Poliarinis lokys – „HOXTER" vertybių simbolis ir savininkas. Gyvūnai siekia savo tikslų su dideliu atkaklumu, jie prisitaiko prie esamų sąlygų ir sugeba puikiai valdyti savo kūno šilumos energiją. HOXTER" gamintojas gerai supranta savo darbą ir užduotis, nes visa komanda - tai savo srities specialistai inžinierių ir konstruktorių biuras, kuriantys, projektuojantys ir gaminantys aukštos kokybės produkciją. Visos vertybės kurias iki šiol „HOXTER" yra sukūręs, motyvuoja ir toliau juos siekti tobulumo.

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt