specialistai 2

Brunner židiniai-krosnys

Brunner logo

PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Pristatome naujos kartos Vokietijos gamintojo „BRUNNER" surenkamus modernios architektūros įvairaus formato ir dydžių židinius-krosnis, sisteminių židinių-krosnių serijos sistemas. BSK ir BSO privalumas prieš esančias alternatyvas jų paprastumas surinkime. Sisteminėse grupėse panaudoti židinių ugniakurai turi įdiegtas naujausias degimo kontrolės sistemas, kas užtikrina nepriekaištingą degimo procesą. Tai yra sumažina kuro sąnaudas daugiau kaip 30% nei kitų gamintojų panašių formatų židinių ugniakuruose. Naujausia oro pritekėjimo ir kontrolės sistema užtikrina nuostabų degimą ir tuo pačiu palaiko švarų stiklą. Židinių moduliniai korpusai yra pagaminti iš tik šiemet sertifikuoto "BRUNNER" gamykloje sukurto didelės šiluminės talpos ir didelio šilumos laidumo akumuliacinio bloko. Tai unikali medžiaga kuri savyje kaupia šilumą ir ją ilgą laiką spinduliuoja į Jūsų erdves. Patenkanti šiluma nekelia jokių dulkių, kadangi ji patenka į erdvę spinduliniu būdu, taip kaip amžius menančių krosnių.

Brunner židiniai-krosnys

Tai pats paprasčiausias ir lengviausias būdas įrengti židinį. Židinio „BRUNNER" komplektą su apdaila sudaro židinio ugniakuras ir specialūs moduliai kurie yra išpildyti konkrečiai tam ugniakurui ir be jokių nuokrypių. Jūs patys galite pasirinkti dizainą esamai apdailai. Taip pat ši modulinė sistema ir be jokio apdirbimo kuo puikiausiai atrodys moderniame name ar bute, o norėdami turėti labiau rafinuotą židinį jo apdailai galite naudoti įvairias dekoratyvines medžiagas kaip tinkas, akmens masės plytelės, mozaika, keramika ar natūralaus akmens apdaila. Dėka modulinės sistemos kuri yra sukurta geriausių Vokietijos technologų židinys yra surenkamas greitai ir be pjovimo darbų būtinybės. Taigi statant židinį išvengsite bet kokių statybinių dulkių. Lengva, paprasta ir labai racionalu.

Iš kur atsiranda šiluma?

Iš esmės viskas pagrįsta paprastais fizikos dėsniais. Viskas prasideda nuo energijos kurią gauname degindami kurą (pvz.4Kw/kg. sausos medienos) ir šios energijos paskirstymas. Į krosnį talpiname nuo 4 iki 10kg. medienos (16/40Kw energijos) ir uždegame. Kuras dega ir ugniakure kyla temperatūra. Pradeda cirkuliuoti dujos kurios susidaro degimo metu, o likusios karštos anglys dar palaiko temperatūrą. Teoriškai taip viskas ir vyksta, tačiau visa tai stebėti dar įdomiau. Dalį šilumos Jūs taip pat gaunate nuo krosnies-židinio paviršiaus. Tačiau mes vis dar turime pakankamai didelį procentą šilumos kuris dujų pavidale yra įkaitintas iki 800°C ir bando „išeiti" per kaminą. Kad sutaupyti šią energiją mes siūlome įvairius variantus kaip: padidintus šilumos kaupiklius. Šios opcijos kaupia šilumą kad vėliau ji ilgas valandas galėtu suteikti vienodą šilumą per modulinius paviršius. Kitas variantas – šilumokaitis, kurio gaunama šiluma vandens sistemos pagalba.

Tad tik tinkamai parinkta šildymo sistema duos maksimalų šilumos perdavimą ir eksploatacijos komfortą. Tik profesionalus krosnininkas sugebės suderinti savo žinias bei modernią technologiją ir pasiūlys kiekvienam klientui ir tik aukščiausios kokybės produktus pagal poreikius.

BRUNNER modulinės sistemos yra sukurtos specialiai tiems žmonėms kurie pageidauja greito sprendimo neaukojant kokybės.

VISKĄ KĄ GAMINA „BRUNNER" - YRA YPATINGA

 

Skaityti 12239 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: Ortner židiniai-krosnys »

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt