specialistai 2

M-design židiniai dujiniai

 

M-design logo

M-Design DUJINIAI ŽIDINIAI

Jei Jūs ieškote patikimumo, efektyvumo, elegancijos, tai pagal šiuos kriterijus M-design dujiniai židiniai yra skirti kaip tik Jums. Gamintojo tikslas – nuolatiniai bendravimai su klientais, vartotojais, tiekėjais , o tuo pagrindu nuolatinis produkcijos tobulinimas. M-design gamintojas projektuoja, gamina ir platina šiuos produktus daugelyje pasaulio šalių.

M-design dujinis židinysSaugumas, naujausios technologijos, estetika – tai tik keletas dujinių židinių privalumų, tačiau taip pat pirmoje vietoje lyderiauja pačios ugnies matomumas ir jos neišdildomas šokis.

Degimo proceso mechanizmas ir paties dujinio židinio naudojimo paprastumas buvo tiriamas iki mažiausių smulkmenų, kad šie gaminiai taptu idealiausiu Jūsų partneriu šildyme ir jaukume.

Po beveik dviejų metų kūrimo Belgijos gamintojas pristato unikalius dujinius židinius. Tai prietaisai, kurie yra tobulumo įkūnijimas, įspūdingos formos ir formatai, o nuo židinių sklindantis jaukumas leis Jums mėgautis juo ir žiemą ir vasarą (serijos pasirinkimas).

Tai naujos kartos dujiniai židiniai, kuriuose įdiegta aukščiausios kokybės degikliai, o taip pat dviguba sprogimo užrakto vidaus slėgio kontrolės sistema, kurios pagalba yra padidintas saugumas.

Visa produkcija gaminama iš karščiui atsparių medžiagų, o pats produktas sukurtas taip, kad būtumėte visiškai ramūs dėl sienų, grindų, kitų netoliese esančių daiktų apsaugos nuo sklindančios kaitros. Ištobulintos gamybos technologijos užtikriną visapusę apsaugą nuo užsidegimo. M-design – tai kokybės, išskirtinių produktų dizaino pasaulyje vertinamas gamintojas leidžiantis klientui prisitaikyti židinį prie savo poreikio ir interjero.

PAGRINDINIAI M-design PRANAŠUMAI:
Dujinių židinių efektyvumas iki 86,8%;
Nuotolinio valdymo sistema;
Dvigubas sprogimo užraktas;
Vidaus slėgio kontrolė;

Dujiniai židiniai puiki alternatyva tiems vartotojams, kurie nenori (ar neturi sąlygų) rūpintis kuru, jo sandėliavimu,...., tačiau pageidauja mėgautis šiluma ir atsipalaidavimu prie ugnies. Elektroninė valdymo sistema, kuri yra montuojama į dujinius židinius leidžia labai tiksliai nustatyti, reguliuoti ir palaikyti norimą temperatūrą patalpoje. Dujinių židinių galingumai siekia 4-10Kw, tad jie puikiai yra tinkami didelių patalpų šildymui.

M-design dujinis židinys

M-design dujinis zidinys

M-design dujinis zidinys

M-design dujinis židinys

Taip pat M-design gamintojas siūlo plačią gamą aksesuarų: įvairių formų liepsnos, malkų, pelenų, anglių, akmenų pasirinkimas taip pat nemažas. Visa tai sudarys kūrenamo židinio iliuziją.

TAD, IDĖJOMS RIBŲ NĖRA

Ugnies variantai

 Safyriniai akmenys  Deimantiniai akmenys  Maži balti akmenėliai
 Safyriniai akmeneliai  Deimantiniai akmeneliai  Mazi balti akmeneliai
 Dideli balti akmenėliai  Malkų imitacija  
 Dideli balti akmeneliai  Malku imitacija  

 

 

Degimo kameros sienelės

 Veidrodinis juodas stiklas  Dengtas plienas  
 Veidrodinis juodas stiklas  Dengtas plienas  

 

ECO GREEN PLUS

ECO GREEN PLUS ženklinimas įrodo, kad produkcija atitinka griežčiausius stebėjimo standartus.Eco green plus Tai ženklinimas, kuris suteikia didesnes garantijas. ECO GREEN PLUS – garantija, kad prietaisas atitinka pačius aukščiausius standartus rinkoje. Tie, kurie žino kokios griežtos yra taisyklės, reglamentai ir standartai įvertins, kad nėra aukštesnio įvertinimo, nei ECO GREEN PLUS:

  • minimali CO2 emisija;
  • didelis elektyvumas daugiau nei 80%;
  • 8 metų garantija;
  • švarus degimas su savaiminio valymo sistema ir minimalia prietaiso priežiūra;
  • paprastas naudojimas;

 

Visa M-design produkcija testuojama pagal DIN PLUS – o tai AUKŠČIAUSIO LYGIO SERTIFIKAVIMAS.

M-design dujinių židinių sertifiatas  M-design dujinių židinių sertifiatas
Skaityti 19629 kartai

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt