specialistai 2

Hoxter židiniai

 

logo hoxter
„HOXTER" - ŠILUMOS SPECIALISTAS

Hoxter židiniai

Poliariniai baltieji lokiai yra išskirtiniai šilumos naudojimo specialistai. Jie kaupia maisto medžiagas, kurios virsta energija ir vėliau ją efektyviai naudoja. Lokių fizinė būklė leidžia jiems nesunkiai išgyventi net ir atšiauriausiomis sąlygomis.

 

SIMBOLIO „HOXTER" VERTYBĖS

Poliarinis lokys – „HOXTER" vertybių simbolis ir savininkas. Gyvūnai siekia savo tikslų su dideliu atkaklumu, jie prisitaiko prie esamų sąlygų ir sugeba puikiai valdyti savo kūno šilumos energiją. HOXTER" gamintojas gerai supranta savo darbą ir užduotis, nes visa komanda - tai savo srities specialistai inžinierių ir konstruktorių biuras, kuriantys, projektuojantys ir gaminantys aukštos kokybės produkciją. Visos vertybės kurias iki šiol „HOXTER" yra sukūręs, motyvuoja ir toliau juos siekti tobulumo.

 

KOKYBĖ MENE YRA TOKIA PAT SVARBI KAIP IR KOKYBĖ MEDŽAIGŲ PANAUDOJIME

„HOXTER" prisiima pilną atsakomybę už savo gaminamus židinius ir dėl šių priežasčių pasirenka bendradarbiauti tik aukštą kvalifikaciją turinčius ir atsakingai dirbančius partnerius. Prietaisų gamyboje skiriamas didelis dėmesys darbo rezultatams, tad dėl tos priežasties „HOXTER" židiniai atitinka aukščiausios kokybės gaminio kriterijus, tuo užtikrindami ir maksimalų patogumą gaminio eksploatavimo metu.

Hoxter židiniai

 

GERIAUSIAS DIZAINERIS - PRAKTIKA

„HOXTER" komanda kurianti kokybiškus, funkcionalius židinius, niekada nepamiršta ir apie šiuolaikinį dizainą, nes įdėmiai įsiklauso į klientų pageidavimus. Kuriama produkcija, visada išgyvena nuolatinius pakeitimus įdiegiant naujausias ir pažangiausias technologijas, nes gyvenimo dinamika nestovi vietoje.

 

TIKRAS KOMFORTAS – SAVAIME NUSIVALANTIS STIKLAS

„HOXTER" tinkamai išsprendė išorinio oro pritekėjimą, bei tuo užtikrino gerą degimo procesą. Patenkantis išorinis oras į židinį, prieš pasiekdamas ugniavietę visada praeina sudėtingą procesą yra dehidruojamas ir pašildomas. Po tokio proceso, pašildyto ir išdžiovinto oro srautas nukreipiamas pagal stiklą, taip sukuriamas ekranas, kuris užkerta kelią suodžiams ir kitiems degimo produktams užsilaikyti ant apsauginio stiklo ir kitų ugniakuro sienelių.

 

100% UGNIES KONTROLĖ

Esant ypatingam židinio ugniakuro degimo kameros sandarumui, leidžia vartotojui puikiai kontroliuoti degimo procesą, to pasėkoje taupomas kuras, įkrovų periodiškumas ir žinoma viskam tam lėšos.

 

ŽIDINIŲ PAKELIAMŲ DURŲ MECHANIZMAS ir ATIDARYMAS

Lengvą pakeliamų durų judėjimą užtikrina naujos kartos mechanizmas, kurio kertinė ašis, aštuoni aukštai temperatūrai atsparūs specialios formos guoliai. Pakeldami ir nuleisdami dureles, niekada nejausite durelių pasipriešinimo, nes mechanizmas apsaugo jas nuo nuolatinės trinties, jų ilgaamžiškumą prailginant iki penkių kartų nei įprastuose prietaisuose. Analogiškai ir su rankenėlėmis kurios yra labai saugios, nes apsaugotos nuo perkaitimo. Lengvai judantis mechanizmas, kaip lengvas vėjo gūsis....

 

Hoxter židiniai su stiklo paketais

DVIGUBI STIKLAI – SAUGUS STIKLO KERAMIKOS PAKETAS

Židinio durelėse sumontuotas stiklo paketas padidina saugumą, pagerina izoliaciją, sumažina nekontroliuojamus šilumos nuostolius. Ypač tai aktualu mažoms patalpoms, bei šeimoms su mažais vaikais. Tokios komplektacijos ugniakuras suteikia daugiau galimybių.

 

 

DAUGIAU ŠILUMOS SU MAŽIAU KURO

TECHNOLOGIJA

Naujos kartos degimo proceso kontrolės sistema, pilnai valdo išeinančių dujų temperatūrą ir emisiją, pritekančio oro kiekį bei srautą ir t.t., o visa tai užtikrina tikslingą ir visišką kuro sunaudojimą, to pasekoje taip padindinamas židinio efektyvumas ir naudingumas netgi iki kelių kartų nei įprastuose panašiuose židiniuose. Sumažinus iki minimumo nesudegusių produktų kiekį sumažėja ir anglies bei pelenų kiekis, o intervalai tarp įkrovų minimalizuojami iki minimumo., atskirais atvejais iki vieno karto.

Hoxter židiniai 

EKOLOGIŠKAS APLINKAI

„HOXTER" židiniai atitinka aukščiausius aplinkos tausojimo reikalavimus, nes panaudotinos medžiagos yra tik aukščiausios kokybės, o sprendimai lenkia nūdieną. Visi „HOXTER" gaminiai atitinka esamus, o kai kurie ir jau projektinius Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.

Ekologiškas

 

Skaityti 16819 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « M-design židiniai

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt