specialistai 2

Akumuliacinės sistemos

AKUMULIACINĖS SISTEMOS
(ŠILUMĄ KAUPIANČIOSIOS)

HS - Heating system

Tai ypatingai efektyvi akumuliacinė (HS - Heating system), didelės šiluminės talpos sistema-konstrukcija iš specialiųjų plokščių įrengiama aplink veikiantį židinio ugniakurą. Know How akumuliaciniai sunkieji elementai, kurių tankis yra 2600kg/m³, specifinė šiluminė talpa 1kJ/ (kg*K), leidžia sukaupti daug šilumos ir ją išsaugoti kai jau neveikia židinys daugiau kaip 12val. Tokia įrengta (HS - Heating system) sistema-konstrukcija yra sukurta mūsų bendrovės UAB STIKSAS specialistų, turi techninį pasą su esminiais fizikiniais rodikliais. Tai unikali, lenkianti panašias egzistuojančias sistemas keliais žingsniais.

Ortner akumuliacinės plokštės

Ortner akumuliacinės plokštės

Šios naujos kartos akumuliacinės didelės šiluminės talpos plokštės ypatingai tinka įrengiant židinius ar krosnis, nes gali ženkliai padidinti sukaupiamos šilumos kiekį ir prailginti jos išspinduliavimo laikotarpį. Akumuliacinės plokštės ypatingai tinka prie keramikinių dūmtakių sistemų ir plieninių bei ketinių (špižinių) židinių ugniakurų kaip papildoma šilumą kaupianti konstrukcija. Panaudojus tokias plokštes židinio konstrukcijoje bus užtikrinti didesni darbiniai temperatūriniai režimai ir taip pagerintas paties prietaiso veiksmingumas, kuro sudeginimas, bei palaikymas geresnės traukos dūmtraukyje sumažindamas suodžių kaupimąsi ir t.t. Visa tai užtikrina nuolatos palaikoma ~350°C darbinė temperatūra prietaise, o panaudojus tokias akumuliacines plokštes, konstrukcijos sukaupiama šiluma sumažina kuro sąnaudas daugiau nei per pusę nei įprastame židinyje.

EIKITE KOJA Į KOJĄ SU PAŽANGIOMIS TECHNOLOGIJOMIS !!!

Yra keletas akumuliacinių sistemų (krosnių) tipų: hipokaustinės šildymo sistemos, fundamentinio tipo sistemos, dubliuotos akumuliacinės sistemos, uždedamų akumuliacinių žiedų sistemos, tradicinių, modernių koklinių krosnių, individualios šildymo sistemos ir t.t.

Pagrindiniai akumuliacinių sistemų (krosnių) privalumai;

  • geri akumuliaciniai parametrai;
  • mažesnė malkų išeiga;
  • saugus ir paprastas aptarnavimas ir eksploatavimas;
  • visa sistema pagaminta vieno gamintojo;
  • neteršia aplinkos;
  • geras kainos/kokybės santykis;
  • inovacinis gaminys;
  • komfortas;
  • aukščiausia kokybė;

Akumuliacinių sistemų (krosnių) naudingumo koeficientas siekia netgi 80-92%. Visos akumuliacinės sistemos atitinka naujojo ES reglamento dėl taršos valdymo reikalavimus.

Akumuliacinės sistemos

Akumuliacinės sistemos (židiniai-krosnys) pasižymi dideliu efektyvumu, ekonomiškumu, ekologiškumu. Tai – akumuliacinių medžiagų savybės, kurios geba savyje kaupti ir ilgą laiką akumuliuoti šilumą su nedidele malkų išeiga. Visos akumuliacinės sistemos pakankamai paprastai statomos, greitai montuojamos ir nesudėtingai eksploatuojamos. Jos tolygiai šyla, o šilumos energijos atidavimas į patalpas vyksta nuo keletos iki keliolikos valandų (priklausomai nuo visos sistemos masės). Tokios akumuliacinės sistemos gali šildyti pakankamai didelius plotus naudojant malkų vidutiniškai porą kartų per parą ( t.y. apie 3-6kg.

 

Akumuliacinės sistemos

Akumuliacinės sistemos yra gyvenimo kultūros šedevras – labai ypatingas ir racionalus šildymosi būdas. Pastatytos patyrusių specialistų, jos pasižymi dideliu keraminiu (moduliniu,...) bloku, kaupiančiu šilumą, tai leidžia džiaugtis tokia pat šiluma kaip ir saulės daug valandų jau netgi po to, kai malkos nustoja liepsnoti. Būtent dėl to, šios akumuliacinės sistemos (židiniai-krosnys) yra tokios populiarios, jos šildo ne tik nuo išorinio šalčio, bet ir mūsų širdis.

Akumuliacinės – šilumą kaupiančios krosnys tarnauja mums, užtikrindamos patikimą veikimą, ... ir jos vėl madingos.

 

 

TAI ŠILUMA, KURI SUARTINA . . .

 

 

Skaityti 9888 kartai

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt