specialistai 2

Stipriausi Lietuvoje 2011-2013

UAB "STIKSAS" vieni stipriausių Lietuvoje 2011 - 2013

„Stipriausi Lietuvoje" – suteikiami sertifikatai, parodo apie subjekto gebėjimus būti tuo, kuriuo galima pasitikėti. Tokie ūkio subjektai siunčia žinią visiems ir verslo partneriams kaip patvirtinimą, kad tokia sertifikuota įmonė yra patikima ir savalaikiai vykdo, bei perspektyvoje vykdys savo įsipareigojimus. Sertifikatus išskirtinai, konsulidavus visą apie ūkio subjektą viešai prieinamą informaciją, suteikia kreditų biuras „Creditinfo".

stipriausi lietuvoje 2011 stipriausi lietuvoje 2012 stipriausi lietuvoje 2013

Verslo aplinka, tai vykdoma lokali veikla ir bendradarbiavimas su užsienio partneriais teikia labai daug pozityvių dalykų kurie ir įtakoja atitinkamus teigiamus rezultatus, užtikrinant įmonės gyvybingumą. Teigiami įmonės vertinimai, didina pasitikėjima įmone, jos vadovu ir visais dirbančiaisiais, nes visa tai yra vertinama kaip vientisa visuma, parodomas įmonės gebėjimas adaptuotis rinkoje ir joje dirbačiųjų kompetencija. Į tokius vertinimus labai atsižvelgia ir užsienio partneriai, kurie patiki savo išpuoselėtą prekinį ženklą žinodami, kad toks verslo partneris siekia ne tik juo pasinaudoti, bet ir užtikrina veiklos vientisumą. Versle pasitikėjimas partneriais visada kuria apčiuopiamą vertę, dėl to siekis būti tarp geriausiųjų yra viso to varomoji jėga.

ar-esi-stipriausias

Kokie kriterijai apibrėžia stipriausiuosius? Vieni iš svarbiausių vertinimų, apibrėžiantys „Stipriausi Lietuvoje" ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai" gavusieji tokius sertifikatus – tai aukštas mokumo reitingas, kuris parodo ar kitaip apibrėžia statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų.

 

Skaityti 8176 kartai

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt