specialistai 2

Ortner akumuliacinės medžiagos

Ortner logo

AKUMULIACINĖS - KONSTRUKCINĖS PLOKŠTĖS

GERAS ŽIDINYS REIKALAUJA IR GERIAUSIŲ MEDŽIAGŲ

Konstrukcinės, šilumą akumuliuojančios plokštės, skirtos židinių ir krosnių statybai yra keletos skirtingų tipų, tai didelę akumuliacinę masę turinčios storasienės ir didelę šiluminę inerciją turinčios plonasienės plokštės. Taip pat, židinių ir krosnių statybai yra gaminamos išlengvintos ir turinčios minimalų šilumos perdavimą plokštės. Taigi, bendroji tokio tipo gaminių gama yra pakankamai plati, jie netgi panašūs savo geometrija ir spalva, tačiau norint neapsigauti ir teisingai pasirinkti jas (plokštes) reikia tiksliai žinoti jų technines savybes, kad sukonstravus nenukentėtų galutinis rezultatas. Šios konstrukcinės - akumuliacinės plokštės yra gaminamos įvairios geometrijos, tai; plokščios-lygiakraštės, bei figūrinės formos konstrukcinės - akumuliacinės plokštės. Šių konstrukcinių-akumuliacinių plokščių fizikinės savybės leidžia atskirais atvejais joms dirbti iki +1000°C, bei sukauptą šilumą kai jau nebeveikia židinys ar krosnis skleisti dar iki 12valandų. Pagrindinės šių plokščių savybės – ilga šilumos akumuliacija.

Ortner akumuliacinės - konstrukcinės plokštės

Suprojektuotus židinius ar krosnis, konstruktoriai nesudėtingai sukonstruoja, kadangi yra labai plati gama atskirųjų elementų, nuo mažiausių 135 x 135mm iki pačių didžiausių 1000 x 500mm., o plokščių įstrižainių ir kampų išmatavimai yra labai tikslūs. Populiariausi plokščių ar elementų storiai 25mm ir 35mm, nes šio storio plokščių pakanka židinių ar krosnių statybai, tačiau norint padidinti akumuliacinį konstruktyvą galima naudoti ir storesnes plokštes. Konstrukcinės - akumuliacinės plokštės iš abiejų pusių yra armuotos nedegiu stiklo pluošto tinkleliu, nedegios, ypatingai kietos struktūros, tad viena su kita turi būti tvirtinamos spec. savisriegiais ir papildomai klijuojamos aukštos temp. (+1200°C) klijais. Teisingai panaudojant šiuos konstrukcinius elementus – plokštes, galima pakankamai greitai pagaminti individualių proporcijų židinių ar krosnių apdailą. Šios plokštės yra specialiai pritaikytos lėtai veikiančioms šildymo sistemoms, panaudojant pastovaus veikimo židinių ugniakurus (kapsules). Naudodami šias konstrukcines - akumuliacinės plokštes niekada nepralošite, nes Jūsų židinys taps modernia arba klasikine krosnimi, sutaupysite kalną finansų, kurie neišlėks per kaminą, visada bus malonu prisiliesti prie šiltų židinio paviršių, kurie tiesiog užburia.

 

ŽIDINIO APDAILOS AKUMULIACINĖS PLOKŠTĖS

Židinių apdailos akumuliacinės plokštės

Tankis: 1420 kg/m³
Leistina temperatūra: maks. 300°C
Šilumos laidumas esant 100°C temperatūrai: 0,95 W (m*K)

ORTNER firmos plokštės puikiai tinka metalinių židinių kapsulių apdailai. Šios plokštės sulaiko šilumos perteklių ir po kurio laiko išspinduliuoja malonią šilumą į patalpas.

Naudojant šiuos nešančius konstrukcinius elementus, galima labai greitai atlikti individualią židinių apdailą. Tvirtinant plokštes su ORTNER firmos klijuojančiu skiediniu jos prilimpa iškart. Židinio plokščių įstrižainių ir kampų išmatavimai yra labai tiksliai suderinti su kitos ORTNER firmos gaminamos apdailos produkcijos matmenimis.

 

KETAUS ŠAMOTO AKUMULIACINĖS PLOKŠTĖS

Židinių akumuliacinės ketaus šamoto plokštės

Tankis: 2200 kg/m³
Leistina temperatūra: maks. 400°C
Šilumos laidumas esant 100°C temperatūrai 1,54 W (m*K)

Kai šildymo sistemos randasi rūsiuose akumuliacinių modulių apdailai puikiai tinka ORTNER firmos gaminamos ketaus šamoto plokštės.

Jos labai greitai sugeria ir perduoda vidinių akumuliacinių talpos elementų spinduliuojamą energiją, esant padidintam šilumos laidumui. Jos specialiai pritaikytos lėtai veikiančioms šildymo sistemoms su sunkiomis kapsulėmis.

 

UNIVERSALIOS APDAILOS PLOKŠTĖS

Ortner universalios židinių plokštės

 

Leistina temperatūra: maks. 80°C

 

ORTNER firmos gaminamos universalios apdailos plokštės puikiai tinka naudoti drėgnų plotų apdailai bei surišimui. Ši atspari vandeniui mineralinė apdailos plokštė tinkama ir paprastų krosnių bei židinių apdailai, kai aplinkos temperatūra yra maždaug 80°C.

Kadangi gaminio storis tik 12,5mm, apdailos paviršiai yra statiškai lengvi. Ši iš abiejų pusių armuota plokštė yra labai tvirta, lengvai montuojama ir nedegi. Gaminamos įvairių matmenų bei kampinės apdailos plokštės. Šios apdailos plokštės tvirtinamos tik su ORTNER firmos gaminamu skiediniu. Po to konstrukciniai elementai sutvirtinami ORTNER firmos gaminamais varžtais.

 

KLIJUOJANTIS SKIEDINYS

Ortner židinių klijuojantis skiedinys

 

 

Ketaus šamoto, universalios bei židinio apdailos plokštės tvirtinamos su ORTNER firmos gaminamu klijuojančiu skiediniu ORIGINAL arba su kreminės konsistencijos klijuojančiu skiediniu CREME. Ketaus šamoto ir universalios plokštės papildomai tvirtinamos su ORTNER firmos gaminamais varžtais. Židinio apdailos plokščių tvirtinti nebūtina.

 

 

KLIJUOJANTIS SKIEDINYS ORIGINAL

ORTNER firmos gaminamas klijuojantis skiedinys ORIGINAL, skirtas tinkuoti 0-2mm storio sluoksniu, yra hidrauliškai surišantis pilkas mišinys, tinkamas darbui su keraminiais ir šamoto gaminiais, kai aplinkos temperatūra neviršija 1000°C.

 

KLIJUOJANTIS SKIEDINYS CREME

Šio ORTNER firmos gaminamo klijuojančio skiedinio, skirto tinkuoti 0-1,2mm storio sluoksniu, savybės ir panaudojimo sritys yra tokios pat kaip ir klijuojančio skiedinio ORIGINAL. Kreminės konsistencijos dėka ši baltos spalvos masė gali būti naudojama taip pat ir apdailai bei sujungimų glaistymui, kai aplinkos temperatūra neviršija 1000°C.

 

  • Tvirtinant židinio apdailos plokštes su klijuojančiu skiediniu trečdaliu sumažėja medžiagų išeiga nei naudojant įprastines medžiagas.
  • Židinio apdailos plokščių matmenys yra labai tikslūs.
  • Visą apdailą galima atlikti naudojant vienos rūšies skiedinį.

 

TAI ŠILUMA, KURI SUARTINA...

Skaityti 12988 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: Wolfshoher akumuliacinės medžiagos »

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt