specialistai 2

Stiklas židiniams

Skaidrus stiklas židiniams SCHOTT ROBAX®

SCHOTT ROBAX® gamintojo svetainėuzsakyti-stikla-2

Sveiki atvykę į SCHOTT ROBAX®!

SCHOTT A/G, tai neaprėpiamas stiklo pasaulis kuris supa mus. Ypatingai platus įvairaus stiklo rūšių asortimentas, skirtingiems gaminiams su skirtinga paskirtimi, visa tai SCHOTT A/G.

Šiame gamintojo beribiame stiklo pasaulyje yra gaminamas gaminys kuris išskirtinai yra taikytinas židinių, krosnelių, krosnių durelių išpildymui, tai SCHOTT prekės ženklas, ROBAX® skaidri stiklo keramika. Statistika rodo, kad daugiau kaip 70 milijonų židinių ugniakurų yra pagaminami ir parduodami su ROBAX® stiklo keramika, o tai įvairūs plokšti ir figūriniai specialieji stiklai. Dėl šios priežasties greičiausiai ir Jūsų turimas prietaisas yra išpildytas su būtent SCHOTT pagaminta ROBAX® stiklo keramika, nes Vokietijos įmonė SCHOTT A/G yra viena iš pirmaujančių įmonių gamintojų, gaminanti būtent karščiui atsparią stiklo keramiką. Šiandieną SCHOTT ROBAX® vardas yra šiuolaikinės ir naujoviškosios kokybės sinonimas, praktiškai tapatinamas su nūdienos šilumą gaminančiais, saugumu ir patikimumu susijusiais įrenginiais. Taigi galima teigti, kad panaudojus ROBAX® skaidriąją stiklo keramiką židinių ugniakuruose, krosnelėse ir t.t., jis galimai perteikia natūraliąją ugnies iliuziją, tuo pačiu kiekviename iš mūsų dėl ROBAX® stiklo keramikos savybių ta iliuzija yra absoliučiai reali ir ją galima stebėti visiškai iš arti ir be jokios abejonės saugiai. Puikus SCHOTT ROBAX® gaminys visada suteikia Jums saugumo jausmą.

Malonu dirbti su Jumis!

Apie SCHOTT ROBAX®

Kokybė
Nuolatiniai nepriklausomi bandymai vadovaujantis galiojančiais ES standartais DIN ISO 9001, 14001 ir DIN ISO 50001 patvirtina SCHOTT ROBAX® stiklo keramikos gaminių kokybę. Tai kokybė, kuria galite pasitikėti.

Moksliniai tyrimai ir plėtra
Mums, kaip technologijų bendrovei, naujovės yra mūsų kasdienio darbo pagrindas. Futuristinės plėtros partnerystė, užtikrina "Hi Test" technologijų pažangą visose srityse.

Logistika
Nepriklausomai nuo to, ar tai e-komercija ar individualus poreikis mūsų logistika visada aukštumoje.

Visuotinis matomumas
Mes kartu, tai vienas, visada esame daug stipresni. Mūsų ilgalaikė verslo partnerystė, leidžia mums greitai ir lanksčiai reaguoti į mūsų užsakovų pageidavimus.

Apie technologiją
Klauskite ir bus profesionalai atsakyta į visus Jūsų klausimus, nes mes profesionaliai mokomės kiekvieną dieną.

 

Kodėl SCHOTT ROBAX®?

Ugnies vaizdas
SCHOTT ROBAX® stiklo keramika sukelia unikalų pojūtį, nes jos novatoriškos 3D formos teikia optimalios ir atviros ugnies vaizdo pojūtį stebint ugnį beveik bet kokiu kampu. Autentiška ir pirmapradė - nekilnojamojo laužo atmosfera.

Apsauga nuo skraidančių kibirkščių
Tai nestandartinių dydžių ir formų SCHOTT ROBAX® stiklo keramikos plokštės leidžiančios žmonėms priartėti prie ugnies, nei bet kada, ji suteikia visišką apsaugą nuo skraidančių kibirkščių ir dūmų.

Tvirtumas ir atsparumas
SCHOTT ROBAX® stiklo keramika yra atspari įbrėžimams, bei kitam protingam poveikiui. Sumontuota židinių ugniakurų, krosnelių durelėse SCHOTT ROBAX® stiklo keramika yra protingai tvirta atspari smūgiams ir lūžiui.

Ekstremalus atsparumas temperatūriniam šokui
Ši SCHOTT ROBAX® stiklo keramika turi labai mažą šiluminį plėtimąsi ir tuo pačiu didelį atsparumą temperatūrai iki +760 °C, taip pat yra atspari karštos ir šaltos būsenos įtakai.

Stiklinė zona
Vadinamoji gamtos apsaugos kryptis, kiekvienam leidžia tausoti gamtą įsirengiant prietaisus su skaidria sienele su SCHOTT ROBAX® stiklo keramika. Įvairių formų SCHOTT ROBAX® stiklo keramika naudojama šildymo prietaisuose, apsaugo nuo tiesioginės kaitros, cheminių elementų ir nepageidaujamų kvapų, prisideda prie prietaiso ilgaamžiškumo ir išsaugo stiklo keramikos vertę ilgainiui.

Švarus degimas beveik be kietųjų dalelių
Židinys ar krosnelė su durelėmis panaudojant SCHOTT ROBAX® stiklo keramiką, visada pasiekia daug aukštesnes degimo temperatūras nei atviruoju būdu veikiantys židiniai, todėl mediena sudega beveik neišmetant į aplinką sunkiųjų dalelių. SCHOTT ROBAX® stiklo keramika, tai energijos nešėjas įdedamas į efektyvaus naudojimo prietaisus, tai mūsų indėlis į aplinkos apsaugą.

Tvarumas
Mediena yra vertingas atsinaujinantis energijos šaltinis. "Gamtos galia? - Taip, ačiū". Tai galime pasakyti, kad SCHOTT ROBAX® iniciatyva yra palaikoma ir tausojama šios atsinaujinančios žaliavos.

SCHOTT ROBAX® stiklo keramikos panaudojimas prietaisų languose padvigubina, o kartais ir patrigubina prietaisų naudingumą, kai deginama mediena, tai susiję ir su prietaisų efektyvumu. Tai reiškia, kad SCHOTT ROBAX® produktai gali padėti sumažinti sunaudojamos medienos kiekį reikalingą šildymui. " Išgelbėta " mediena lieka miške, kur saugo CO² daugelį metų taip prisidėdama prie klimato apsaugos.

Gamintojas SCHOTT ROBAX® norėtų įkvėpti kitas įmones, partnerius ir vartotojus tausoti naudojamą medieną. Tikslas yra teikti informaciją apie išteklių išsaugojimą, medienos kiekių sunaudojimą ir t.t., taip didinant informatyvumą apie šios vertingos žaliavos svarbą, bei siekiant užtikrinti ilgalaikį energijos tiekimą.

Ar energija atsinaujina? Ar miškus prižiūrime kaip save?

Raskime atsakymus į šiuos klausimus.....

 

 stiklo-keramikaROBAX® yra skaidrus stiklo keramikos gaminys, turintis labai maža šiluminio plėtimosi savybe, dėl to, jis yra tinkamas naudoti ten, kur yra aukšta temperatūra židinių, krosnelių ir krosnių durelėms.

 

 

lietuvos-zemelapis

 

Stiklą galime pristatyti į bet kurią Lietuvos rajoninio centro autobusų stotį, kurioje yra pašto siuntų skyriai, dėl pristatymo sąlygų teirautis papildomai.

 

 

 

 

remontines-medziagos

Užsisakydami mūsų įmonėje gaminį (stiklo keramiką židinio ugniakurui, krosnelei, krosnies durelėms,...), mes Jums taip pat galėsime pasiūlyti visas būtinąsias remontines medžiagas t.y. įvairių skerspjūvių ir formų sandarinimo virves, specialius karščiui atsparius klijus ir dažus. Taip pat pasiūlysime visas remonto paslaugas: pakeičiant sudužusius durelių stiklus, susidėvėjusias sandarinimo virves, bei atnaujinant apsitrynusius ar korozijos paveiktus durelių paviršius juos perdažant. 

 

 Valymas:

zidiniu-stiklu-valiklisPirmą kartą naudojant ROBAX® stiklą, būtina jį švariai nuvalyti. Visų pirma drėgnu švariu skudurėliu nuvalykite ROBAX® stiklą. Tuomet minkštu skudurėliu sukamaisiais judesiais nupoliruokite stiklą. Taip pat galima naudoti specialų židinių stiklų valiklį, pvz. „KROSNIS“ arba „KROSNIS+“. Tuomet stiklą būtina nuplauti vandeniu ir nusausinti minkštu skudurėliu. Po nuplovimo ir nusausinimo, ROBAX stiklo paviršiuje susidaro nematoma plėvele, kuri padeda apsaugoti ir išlaikyti stiklą švarų. Valymo procesą būtina atlikti reguliariai.

 

uzsakyti-stikla-2

Jūsų užsakyto židinio, krosnelės ar krosnies durelių stiklo kaina priklausys nuo jų gabaritinių matmenų. Pasinaudokite mūsų stiklo skaičiuokle ir sužinokite norimo užsisakyti stiklo gaminio kainą.

 

Mes – Jūsų partneris, kartu su Jumis nešantis atsakomybę už puikius rezultatus.

 

Skaityti 26628 kartai

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt