specialistai 2

Akmens gaminiai

Dirbdami daugiau kaip dešimtį metų židinių, krosnių, akmens apdirbimo paslaugų sferoje siūlome Jums savo paslaugas - nuo idėjos iki jos įgyvendinimo...

Mūsų įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai, paslaugas atliks kokybiškai ir tik iš kokybiškų, bei sertifikuotų medžiagų. Mūsų specialistų atlikti darbai patys kalba už save patenkintų užsakovų lūpomis, kurie lieka maloniai nustebinti rezultatu.

Natūralus akmuo – tai viena iš ilgaamžiškiausia statybinė interjere, bei eksterjere naudojama medžiaga. Visais laikais žmonės ją naudojo statydami savo būstą norėdami pabrėžti savo statusą ir galimybes visuomenėje. Todėl mes šiandien ir matome įvairius pastatus kurie išliko iki nūdienos. Akmuo – tai ne tik prabangą atspindinti detalė, bet ir labai praktiška medžiaga, kuri yra lengvai prižiūrima ir ypatingai ilgaamžiška, tai klasika, tai Jūsų būsto vertės etalonas kuriam niekas negali atsispirti.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

 • židinių apdaila;
 • akmeninių palangių gamyba;
 • akmeninių laiptų pakopų gamyba;
 • akmeninių virtuvės ir barų stalviršių gamyba;
 • akmeninių vonios stalviršių gamyba;
 • grindys, grindų plokštės;
 • sienos, sienų plokštės;
 • akmens mozaika, fasadai;
 • akmeninių dirbinių remontas, restauravimas, priežiūra;

Esame sukaupę didelę patirtį, galime pasidžiaugti daugybe įgyvendintų projektų, kurie išsiskiria profesionalumu ir puikia kokybe.

Mūsų įmonė turi ir apdirba platų asortimentą natūralaus akmens tokio kaip: marmuras, travertinas, granitas, oniksas, skalūnas ir t.t. Jums galime pasiūlyti daugiau nei virš 300 rūšių akmens iš įvairių pasaulio šalių.

ŽIDINIŲ APDAILA - natūralaus akmens židinių apdaila - dažnas įvairių stilių interjerų elementas. Tinkamai parinkus židinio tipą, stilių ir apdailai naudojamą natūralų akmenį, jį galima įrengti ne tik bute ar individualiame name, bet ir visuomeninės paskirties interjeruose.

Natūralus akmuo pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu trinčiai, temperatūrų pokyčiams, yra ekologiškas, jį lengva prižiūrėti. Taip pat jis turi labai plačią spalvų ir raštų gamą. Dėl šios ypatybės kiekviena natūralaus akmens židinio apdaila tampa unikali.

Natūralaus akmens židinio apdaila suteiks išskirtinumo ir subtilios prabangos interjerui. Interjerą papildžius to paties akmens palangėmis, stalviršiais ar kitais natūralaus akmens dirbiniais, suteiktume daugiau vientisumo.

Natūralų akmenį galima derinti su kitomis natūraliomis interjero apdailos medžiagomis - kaip pvz. medžiu, metalu, stiklu,...

NATŪRALAUS AKMENS PALANGĖS - gaminamos kiekvienu atveju individualiai pagal išmatavimus (storį, plotį, apdirbimo būdą), pageidaujamą akmens rūšį ir atspalvį. Pasirinkimas išties didelis: marmuras, granitas, travertinas, oniksas, labradoritas – nuo pačių šviesiausių iki tamsiausių atspalvių.

Jas lengvai galima pritaikyti prie interjero stiliaus: prie granito stalviršio virtuvėje, ar židinio apdailos gyvenamojoje erdvėje pasirenkant analogišką akmens rūšį ir spalvą.

Tai išskirtinis, ilgaamžis, natūraliai gamtos sukurtas, visada madingas produktas vertinantiems prabangą ir individualumą. Natūralaus akmens palangių gamyba reikalauja specialių įgūdžių, kruopštaus, sudėtingo darbo.

NATŪRALAUS AKMENS PAKOPOS - Labai gražiai atrodo akmeninės grindys, laiptų pakopos. Dėl savo natūralaus grožio akmuo kiekvienam būstui suteikia išskirtinumo, tačiau svarbu jį naudoti saikingai, kad namai neatrodytų šalti". Galerijoje mūsų darbai, galite pamatyti ir išsirinkti mūsų pagamintas akmenines laiptų pakopas. Galime pagaminti ir sumontuoti pakopas laiptams lygiu ar kampuotu dugnu, spiraliniams, konsoliniams, lenktiems laiptams, bei laiptams ant betoninės konstrukcijos. Užsakovas gali pasirinkti apdailą bei atspalvį – pakopos iš akmens bus saugios ir ilgaamžės, lengvai valomos ir atsparios aplinkos poveikiams.

AKMENINIAI VIRTUVĖS IR BARŲ STALVIRŠIAI - mūsų gaminiai – tai grožis ir spalvos, tai tvirtumas ir patikimumas, tačiau pirmiausia – tai įkvėpimas, leidžiantis pakeisti bet kokią erdvę, suteikti individualumo Jūsų aplinkai, pagerinantis ir palengvinantis kasdieninį Jūsų gyvenimą. Mūsų gaminiai gali būti naudojami visur ir įvairiems tikslams. Tai priklauso tik nuo Jūsų norų ir idėjų.

Kiekvienas žmogus nori, kad namai atspindėtų jo asmenybę – juk kiekvienas iš mūsų daugiausiai laiko praleidžiame būtent ten. Tai vieta, kur atgauname jėgas po dienos išbandymų, taigi jaukumas yra pirmas gero dizaino tikslas. Bene labiausiai tai pasireiškia virtuvėje – namų erdvės kampelyje, kur praleidžiame daugiausiai laiko. Šiais laikais virtuvė nebėra uždara ir dėl to turi būti suderinta su likusia namų dalimi. Dėl to mūsų stalviršiai virtuvei projektuojami ir gaminami pagal individualius užsakovo pageidavimus.

Mūsų įmonės siūlomos medžiagos - granitas, marmuras, ir kiti akmens paviršiai ne tik praktiški erdvėje, kur svarbu palaikyti švarą, bet taip pat ir estetiški, bei suteikiantys jaukumo.

AKMENINIAI VONIOS STALVIRŠIAI - šiomis dienomis žmonėms vis didesnį dėmesį skiriant vonios kambario dizainui, pagreitį įgauna ir vonios stalviršių paklausa. Renkantis vonios dekorą, dažniausiai kombinuojamas elegantiškumas su praktiškumu. Natūralus akmuo – pagrindinė ir bene nepakeičiama stalviršių vonios kambariui medžiaga. Akmuo vonios kambariui gali būti pasirenkamas įvairus: stalviršiams rinktis siūlome granitą, marmurą, kalkakmenį, smiltainį. Kiekvienas vonioje esantis stalviršis turi būti nepriekaištingai pagamintas, lengvai valomas, prižiūrimas ir patvarus – visas šias savybes turi mūsų gaminami stalviršiai. Apdorojame akmenį, suteikdami jam įvairiausias formas, spalvas ir apdailas: toks dekoras jūsų prausimąsi pavers prabangiu malonumu.

Vonios stalviršis – svarbus viso vonios įvaizdžio ir stiliaus koeficientas. Natūralus akmuo vonios kambaryje suteikia jam grožio ir natūralios gyvybės. Natūralus akmuo – ne tik gražus. Jis taipogi palieka stiprybės ir amžiškumo įspūdį.

AKMENINĖS GRINDYS, AKMENINĖS GRINDŲ PLOKŠTĖS - Natūrali akmens grindų danga ieškantiems unikalaus stiliaus. Vientisa natūralaus akmens grindų danga tai kokybė ir ilgaamžiškumas, prabanga ir jaukumas Jūsų namuose.

NATŪRALAUS AKMENS SIENOS, SIENŲ PLOKŠTĖS - natūralios medžiagos labai sparčiai grįžta į madą, todėl dabar itin domimasi ir akmenimis. Šiuolaikinės technologijos leidžia apdirbti tiek jų paviršių, tiek ir tūriškai. Akmuo lietuvių namuose paprastai puošia sienas, grindis. Pastarosioms dažniausiai naudojamos šlifuotos plokštės, o sienoms, pavyzdžiui, juostelėmis skaldytas akmuo. Architektūroje akmuo – viena iš pirmųjų statybinių medžiagų, puikiai tinkanti sienoms, jis atrodys solidžiai ir prabangiai. Dabar akmens rūšių įvairovė tokia didelė, kad sunku išsirinkti. Reikia atkreipti dėmesį į kiekvienos chemines ir mechanines savybes, kad išvengtume greito dilimo ar trūkinėjimo. Raštai ir spalvos, be abejo, kiekvieno skonio reikalas, tačiau geriau nesirinkti mūsų gamtinei zonai nebūdingų, kontrastingų ir itin ryškių spalvų, kurios vargins akį.

AKMENS MOZAIKA, FASADAI - Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas ir taip užsitikrinti, kad nekils rūpesčių dėl ilgaamžiškumo ir priežiūros.

Mozaika - tai plati gama įvairiausių formų, dydžių, spalvų bei dizaino ir nuostabių gaminių, naudojamų baseinų, turkiškų pirčių, dušų, virtuvių, terasų, sienų bei grindų apdailai. Galimybės naudoti mozaikas apvalių bei profiliuotų paviršių apdailai leidžią įgyvendinti originalias idėjas. Šiandien mozaikos atgimsta visame pasaulyje dėl estetinio patrauklumo - jos madingos, populiarios - dėl spalvų ir stiliaus įvairovės, labai praktiškos dėl pritaikymo galimybių. Jomis galima atlikti sienų ar grindų dekorą gyvenamojoje erdvėje, puošti vonios kambarį, virtuvės stalviršį,... Natūralaus akmens mozaikos gali būti pritaikytos ir lauke puošiant jomis laiptus, aikšteles prie durų, balkonus, lauko baseinus, sienų fasadus ar tvoras.

AKMENINIŲ DIRBINIŲ REMONTAS, RESTAURAVIMAS, PRIEŽIŪRA – mūsų patirtis ir turima įmonės įranga leidžia gaminti įvairių tipų nestandartinius gaminius iš akmens bei lanksčiai reaguoti į užsakovų pageidavimus. Mes dirbame be tarpininkų, visada pirminės pažinties klientus pasikviečiame pas mus į dirbtuves, o tikrinius užsakymus aptariame tiesiogiai objektuose. Visada mūsų komandos specialistai padės surasti tinkamiausią sprendimą arba išeitį iš bet kokios nors ir kebliausios situacijos. Klientui visada paliekama pasirinkimo laisvė, nes kiekvienas akmens dirbinys gali būti pagamintas pagal individualius matmenis, pageidaujamą formą ir sukomplektuojamas pagal norą. Tam tikslui užsakovui tereikia pasirinkti norimą gaminio modelį ir komplektuojančius elementus. Gamyboje, itin daug dėmesio skiriama kokybei, kurią užtikrina ne tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai, bet ir modernūs akmens apdirbimo įrenginiai, bei kruopščiai atliekami gamybos technologiniai procesai. Visoje gamyboje itin svarbus ir tinkamas medžiagų parinkimas, tad mūsų įmonė naudoja tik patikrintas ir patikimas medžiagas.

MARMURAS

Tai metamorfinė uoliena, susidariusi iš persikristalizavusios klinties ar dolomito ir yra sudaryta iš mineralo kalcito. Marmuro pavadinimas kilo iš graikų kalbos žodžio - marmaras - t.y. ”spindintis akmuo”. Ši uoliena dažniausiai naudojama statybose, taip pat iš jos gaminamos skulptūros, suvenyrai ir kiti buities daiktai. Marmuru dekoruojamos grindys, sienos, kolonos, židiniai. Spalvų gama yra labai plati, o kontrastingos gyslos, kurios išvagoja visą paviršių suteikia individualią išraišką šiam akmeniui. Tai ilgaamžiškumo, o taip pat ir prabangos elementas, kuris visuomet išliks originalia apdailos ir interjero detalių medžiaga.

GRANITAS

Granitas – susidaro kontinentuose veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Tai magminių intrūzinių uolienų grupė. Pats žodis kilęs iš lotynų kalbos –„granum“-, kurį išvertus reikštų “grūdas, kruopelė”. Granitas – natūrali uoliena, kuri gali būti įvairių spalvų ir skirtingos struktūros. Jo spalvų ir atspalvių gama labai įvairiapusiška. Šį akmenį nesunku pritaikyti bet kokiame interjere. Tai stilingas, prašmatnus ir praktiškas akmuo, nes ši medžiaga nesensta. Tai labai patvarus akmuo, kuris idealiai tinka įvairiems paviršiams, kaip vonios, virtuvės kambariams. Granitas tvirta, atspari karščiui, lengvai valoma ir nepralaidi vandeniui medžiaga.

TRAVERTINAS

Tai nuosėdinė uoliena, kuri šį vardą Italijoje gavo nuo Tivolio miesto, šalia kurio yra dideli klodai šio akmens. Travertinas vandens telkiniuose gali suformuoti užtvankas, sukurdamas įspūdingo grožio krioklių kaskadus, ežerus. (Tai galite pamatyti apsilankę Turkijoje – Pamukalėje ar Kroatijoje – Plitvicų ežerų nacionaliniame parke) Dažniausiai ši uoliena naudojama kaip statybinė medžiaga. Spalvų įvairovė priklauso nuo mineralinės sudėties. Tai švelnus, subtilus akmuo, suteikiantis jaukumo ir harmonijos jausmą. Dėl unikalių ypatybių ši medžiaga dažnai naudojama modernioje architektūroje, kaip židinių, fasadų, sienų, grindų apdailai ir dangai.

ONIKSAS

Oniksas randamas visame pasaulyje, ypatingai vulkaninių uolienų tuštumose. Tai oksidų klasės mineralas, chalcedono atmaina. Viena įspūdingiausių šio mineralo savybių yra ta, kad akmuo persišviečia. Dažniausiai oniksas yra naudojamas šviestuvams, stalams, grindims, sienoms, barams bei kitoms interjero detalėms. Vertingiausias oniksas yra su baltu ir juodos spalvos persisluoksniavimais. Yra randama ir su rudos, juodos ir baltos spalvos persisluoksniavimais. Tai egzotiškas akmuo, skirtas prabangiam interjerui, akmuo, kuris suteikia mistiškumo, komforto ir saugo namus nuo streso.

SMILTAINIS

Tai nuosėdinės kilmės uoliena, sudaryta iš smėlio dydžio mineralų ar kitų uolienų nuolaužų ir sucementuotu įvairių cementų. Cementas dažniausiai yra:

 • Silikatinis
 • Molio
 • Kalcinis

Yra smiltainio rūšių, kurios ypatingai atsparios dūlėjimui. Atsparumas ir kietumas priklauso nuo mineralinės sudėties, tekstūros. Tokie dažniausiai naudojami statybose. Smiltainio spalva yra įvairi ir priklauso nuo mineralinės sudėties. Pagrinde vyrauja šviesūs, gelsvi, pilki ir rudi atspalviai.

Smiltainiu galima dekoruoti įvairius paviršius: sienas, lubas, fasadus,...

Panaudodami smiltainį jūs susikursite stabilumo ir ramybės aurą savo namuose. Kaip natūralus akmuo – jis saugos Jūsų židinio skleidžiamą šilumą, o nelygus paviršius leis atsiskleisti liepsnos šešėlių gamai.

MOZAIKA

Mozaika – tai piešinys ar paveikslas, kai vaizdas kuriamas iš įvairių medžiagų (akmens, medžio, metalo, stiklo,...) panašios formos ir tekstūros. Visa tai tvirtinama klijais, skiediniu ar kitomis medžiagomis. Tai viena iš seniausių dailės formų. Mozaika ypač buvo vertinama ankstyvosios krikščionybės ir Bizantijos dailėje. Mes galime jums pasiūlyti mozaiką, kuri bus panaudota židinių, baseinų, pirčių, virtuvių, terasų, sienų ar grindų apdailoje.

Natūralaus marmuro, granito paviršius gaminame pagal individualius užsakymus, pritaikydami juos prie įvairių virtuvių, vonių, barų ar kitokių patalpų erdvių. Architektūrinių elementų iš akmens projektavimas, gamyba, montavimas.

Iš marmuro, granito gaminame grindų, židinių, vonios, virtuvės apdailas, stalviršius, laiptus ir kitas architektūrines detales.

Projektuojame, konstruojame, gaminame, montuojame. Atliekame pilną servisą.

Jums siūlome daugiau nei 300 rūšių marmuro, granito, travertino ir kito natūralaus akmens iš įvairių pasaulio šalių.

Šiuo metu galime pasiūlyti ypatingai geras kainas už įvairių paviršių apdirbimus.

Skaityti 5359 kartai

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt