specialistai 2

Iron Dog krosnelės

 

Iron Dog logo

Krosnelės IRON DOG – tai išskirtinio ketaus lydinio produktai, gaminami Bavarijoje. Tai šeimos verslas trečiosios Ulrich Brunner kartos unikalūs produktai. Visas gamybinis procesas šių krosnių atliekamas tik Vokietijoje, o krosnelės lydiniai išlieti iš ketaus atitinka visus kokybės ir dizaino reikalavimus.

Tačiau svarbiausia yra tai, kaip IRON DOG krosnelės kuriamos: į jas įdedama širdis ir siela, nes tik žinant kiekvieną gaminio detalę galima pasiekti tokią kokybę.

Kadangi tradicijos ir rankų darbas yra gamintojo filosofijos dalis, Jūs galite būti tikri, kad kiekviena detalė yra geriausios kokybės.

 

Iron Dog krosnelė Nr.1

Geri draugai visada užima svarbią vietą mūsų gyvenime, tad krosnelės IRON DOG - 1 privalumas užimama minimali erdvė, o visa paslaptis slypi matomo vaizdo energijoje ir šilumos skleidime.

 

 

Iron Dog krosnelė Nr.2

Nuo senų laikų ugnis magiškai žavėjo ir traukė žmones. Krosnelė IRON DOG - 2 leis Jums visa tai pajusti. Dėka puikaus šilumos ir dizaino suderinamumo šis "geležinis šuo" užpildys šiluma ne tik Jūsų būstą bet ir priduos jam individualumo.

 

 

Iron Dog krosnelė Nr.3

Puikus prisiminimų ir modernumo derinys. Krosnelė IRON DOG - 3 nuo kitų modelių skiriasi klasikiniu dizaino grožiu. Dėka šio žavesio šis "geležinis šuo" puikiausiai tiks ir įvairiam interjerui ir kiekvienam kuris ieško kažko ypatingo.

 

 

Iron Dog krosnelė Nr.4

Laikas, ramybė, gera savijauta, sveikata tai tik keletas dalykų kad būtumėte laimingi. Tik keletas malkų į šią krosnelę IRON DOG - 4 ir Jūs jausitės jaukiai, o taip pat ilgai galėsite mėgautis liepsnos šokiais ir šiluma užpildančia ir namų erdvę ir sielą.

 

 

Iron Dog krosnelė Nr.5

Ugnis tarsi menas: ji suteikia įkvėpimo savo liepsnos galia kuri užpildo mūsų kasdienį gyvenimą. Čia sujungtas meistriškumas kartu su meno skulptoriaus Josepf Michael Neustifter vizija "sukurti kažką ypatingo" tad gimusiai krosniai "HURADAX" neatsitiktinai duotas ir šis vardas. Tai bavariškas pavadinimas kuris reiškia - DŽIAUGSMĄ. Tai krosnelė IRON DOG - 5.

 

Iron Dog krosnelė Nr.6

Nuo tų laikų kai ugnis buvo prisijaukinta, ji teikė žmogui ne tik šviesą, šilumą, apsaugą bet ir šiltą maistą. IRON DOG - 6 – universali originali krosnelė apjungianti šias funkcijas. Taip sukurta pirmoji „geležinio šuns" versija kuri moka ir virti ir kepti.

 

 

Menas ir šiluma ?

Ar jie tinka vienas kitam ?

Niekas neturi tokios laisvės kaip menas ir žmonės,
kurie tai myli.

Pasaulyje žymiam menininkui Josepf Michael Neustifter buvo pavesta užduotis, - sukurti ir sujungti krosnies dizainą su skulptūra. Ir jo ilgų mąstymų ir darbų, rezultatas tai ką matote – krosnis „HURAXDAX", tai Bavariškos kilmės žodis, kuris reiškia džiaugsmą.

„KAS NETAUSOJA GELEŽIES, TAS NEVERTAS AUKSO"- šio menininko posakis.

Menininkas Josepf Michael Menininkas Josepf Michael Menininkas Josepf Michael Menininkas Josepf Michael

 

Tiems, kas nori turėti malkinę krosnelę kaip investiciją , šį IRON DOG Nr.05 modelį galite užsisakyti iš tauraus metalo (sidabro ar aukso) ir ja naudotis kiekvieną dieną. Visas gamybinis krosnelės procesas, skirtingai nuo masinės gamybos vyksta pačio gamintojo ketaus liejykloje. Specialus užsakymas iš tauraus metalo yra gaminamas rankiniu būdu dalyvaujant menininkams ir amatininkams du mėnesius.

Prie kiekvienos krosnelės, kuri bus pagaminta iš pasirinkto tauraus metalo, bus išduoti sertifikatai su atliktų ekspertizių duomenimis, kuriuose kiekviena detalė turės savo numerį ir bus nurodytas kiekvienos svoris.

Sidabras (925 praba) – svoris apie 170kg.

Auksas (750 praba) – svoris apie 260kg.

Krosnelė Iron Dog Nr.5 sidabrinė Krosnelė Iron Dog Nr.5 auksinė

 

Tai - krosnys šedevrai, kiekvienam norinčiam originalaus kūrinio, kuri leis ne tik grožėtis liepsna, sušilti, bet ir kuri sukurs nepakartojamą interjerą.

 

Skaityti 13733 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: Flamebox krosnelės »

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt