specialistai 2

Skamo-Tec izoliacinės plokštės

Skamol logo

IZOLIACINĖS "SKAMOTEC" PLOKŠTĖS

 IŠSKIRTINIŲ TECHNINIŲ DUOMENŲ - NAUJOS, NEPRIEKAIŠTINGŲ TECHNINIŲ SAVYBIŲ, PRAKTIŠKOS, KONSTRUKCINĖS – IZOLIACINĖS PLOKŠTĖS ŽIDINIŲ, KROSNIŲ STATYBAI IR NE TIK

Skamol skamotec gamykla

UAB „STIKSAS" penketą metų vartotojams tiekęs Danijos kompanijos SKAMOL/AS izoliacines plokštes SUPER ISOL nuo 2012m. rinkai pristato naują konstrukcinę – izoliacinę medžiagą SkamoTec 225. Tai gerokai tobulesnė ir ekonomiškesnė tradicinio SUPER ISOL atmaina. Be to, nuo pastarojo ji skiriasi pagal klasifikaciją. SkamoTec 225 produkcijai SKAMOL/AS gamintojas gavo CE sertifikatą, pagal kurį SkamoTec 225 yra klasifikuojamas kaip A1 produktas, tuo tarpu SUPER ISOL medžiaga pagal klasifikaciją turės tik A2 klasifikaciją. SUPER ISOL plokštės negalės būti naudojamos ne pagal paskirtį, kur bus reikalaujama A1 klasifikacija.

Didžiuojamės, kad esame SKAMOL/AS partneris ir atstovas Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos rinkoje. Malonu, kad mūsų pastangos, bei investicijos į aukščiausios kokybės produkcijos kūrimą sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir platesnio naudojimo. Tikimės, kad kokybė, profesionalus darbas yra ir bus teisingas kelias į tolimesnę ateitį.

Termoizoliacija – tai metodas, kurio metu vienas kūnas apsaugomas nuo šiluminės energijos perdavimo į kitą kūną nelaidžios medžiagos pagalba. Šiluma - energijos forma, kuri paprastai siejama su vizualiniu suvokimu tokių reiškinių kaip ugnis, vandens garai arba verdantis vanduo. Bendrovė SKAMOL/AS, daugiau nei 40 metų tiekia izoliacines medžiagas į Europą ir Ameriką.

Šios medžiagos naudojamos kaip termoizoliacija visų tipų krosnims; nuo geležies rūdos lydymo iki atliekų deginimo. Puikus produkto šilumos laidumas – tai medžiagos veiksmingumo rodiklis. SKAMOL izoliacinės medžiagos yra naudojamos įvairiose pramonės šakose. Įvairių tipų izoliacijos pasirinkimas specialiems pritaikymams iš esmės yra nustatomas pagal medžiagos gebėjimą ne skaidytis ilgalaikio poveikio sąlygose darbo temperatūros intervaluose. Izoliacinės medžiagos pasirinkimas iš esmės priklauso nuo jo fizinių ir mechaninių savybių, paskirties ir taikymo.

Kalcio silikatas

SkamoTec 225 - pagamintas iš ekologiškai švarios gamtinės medžiagos - kalcio silikato. Silikatai, gamtiniai (iš lotynų kalbos "Silex" - Si) iš labiausiai paplitusių mineralų klasės; natūralių cheminių junginių komplekso silicio ir deguonies radikalų. Silikatai sudaro daugiau nei 75% žemės plutos (o kartu su kvarcu, apie 87%) ir daugiau kaip 95% vulkaninės kilmės uolienos. Silikatai apima apie 500 mineralinių rūšių, įskaitant svarbiausius uolienos formavimo medžiagas - lauko špatas, „pyroxenes", „amphiboles", žėrutį. Silikatai vartojami statybose ir buityje. Dėl savo gamtinės kilmės, ši medžiaga hipoalerginė, ekologiškai švari, kaitinama nekeičia savo savybių ir neskleidžia jokių kvapų.

Kalcio silikato plokštės SkamoTec 225, skirtos kaitinimo elementų termoizoliacijai, priešgaisrinių ir šiluminių konstrukcijų formavimui. SkamoTec 225 labai porėta (akyta) medžiaga (91%), todėl jos svoris beveik neapkrauna konstrukcijos, ir skirtingai nuo vatos, ji kieta ir tvirta. Pradžioje, ši medžiaga buvo sukurta lengvųjų metalų pramonei (aliuminio lydymo krosnyse). Po to kai buvo pritaikyta statybose, SkamoTec 225 įsitvirtino statybos - montavimo firmų asortimente Europoje ir Amerikoje.

Skamotec temperatūrų perdavimas

Bepluoštės plokštės SkamoTec 225, gamybos etape taikomas specialus paviršiaus kietinimo procesas, autoklavavimas. Visa tai veda prie to, kad jos neskleidžia dulkių (eksploatacijos metu), kietos, lygios, ir turi padidintą atsparumą įvairių rūšių pelėsių atsiradimui. Plokštė SkamoTec 225 yra puikus izoliatorius, nedegus produktas kvalifikuotas klasėje - "A1" – nedegi. Didžiausia darbinė temperatūra - iki 1000˚C.

Pvz: kaitinant 30mm storio SkamoTec 225 plokštę, išorinė pusė įkaista iki:

Viduje: - Išorėje:

 • 150˚С - 38˚С;
 • 300˚С - 59˚С;
 • 500˚С - 89˚С.

 

Židinys iš Skamotec plokščių

Pagrindiniai privalumai:

 • Labai mažas svoris pvz. (plokštė: 1220x1000x30mm; svoris tik 8kg);
 • Maksimali darbinė temperatūra: iki 1000°C;
 • Lydymosi temperatūra : nuo1345°C;
 • Labai mažas šiluminis laidumas: 400˚C - 0,10W/(m-K);
 • Tankis: 230-290kg/m³;
 • Atsparumas gniuždymui: 2,6N/mm²;
 • Turi didelį atsparumą anglies monoksidui ir angliavandeniliui;

Įvairus plokščių matmenų ir storio pasirinkimas:

 • 1000x610mm - storis 25, 30mm;
 • 1220x1000mm – storis 25, 30, 40, 50mm;
 • 2040x1220mm – storis 30, 40mm;
 • 2440x1220mm – storis 30, 40mm;

Skamotec plokštės

Kiekvienas, kuris mastėte apie židinį, ar esate sau uždavę klausimą:

 • kiek patikima turi būti montuojama izoliacija?
 • ar nekils ateityje problemų su gaisrine sauga, ar nebus pažeista elektros instaliacija ir kitos esančios komunikacijos būste?

Šiuolaikinės technologijos leidžia patikimai izoliuoti kaistančius konstrukcijų paviršius.

 

Židinio montavimas iš skamotec plokščių Židinio montavimas iš skamotec plokščių Židinio montavimas iš skamotec plokščių

Židinio montavimas iš skamotec plokščių

Židinio montavimas iš skamotec plokščių

Židinio montavimas iš skamotec plokščių

Instaliacijos izoliavimas su Skamotec

SkamoTec 225 akytos kalcio silikato grupei priskirtos plokštės gali būti naudojamos bet kokio sudėtingumo židiniams, krosnims ne tik dėl ypatingos šiluminės varžos (A1- nedegi medžiaga, maks. darbinė temperatūra +1000°C) SkamoTec 225 plokštės yra nepakeičiamas produktas izoliuojant elektros laidus esančius židinio zonoje, dūmtraukių, kaminų izoliacijoje ir t.t. Praktikoje ši medžiaga net kelis kartus supaprastina montavimo darbus. SkamoTec 225 optimizuoja finansus ir laiko sąnaudas montuojant židinius ar izoliuojant kaminus be kokybės praradimo.

Konstrukciju izoliavimas su Skamotec

Kieta, patvari plokštė idealiai tinkanti židinių montavimo darbams – SkamoTec 225 taip pat tarnauja kaip izoliacija konstrukcijos viduje ir idealiai tinka išorinei židinio daliai. Paprastumas montavime su SkamoTec 225 garantuoja, kad tai nepamainoma medžiaga židinių, krosnių meistrams, kurie nebijo naujovių ir vertina tik kokybiškas medžiagas. Svarbiausia montuojant konstrukcijas yra tai, kad naudojant šias SkamoTec 225 medžiagas galėsite būti užtikrinti, kad Jūsų židinys bus SAUGUS ir EKOLOGIŠKAS.

SkamoTec 225 testuota pagal EN 1716 ir DIN 4108 – 10

Atrodytų ko daugiau galima norėti? Ogi vieno: kad inovacija ir pati židinio konstrukcija kuo ilgiau tarnautu. SkamoTec 225 pilnai atitinka šiuos pageidavimus: su SkamoTec 225 plokštėmis Jūsų židinys kelis kartus ilgiau Jums tarnaus negu naudojant kitas medžiagas.

SkamoTec 225 akytų kalcio silikato plokščių privalumai:

 • Mažesni šilumos nuostoliai ir energijos sąnaudos;
 • Puikus mechaninis atsparumas;
 • Mažo svorio derinys, aukštos temperatūros ir gero vientisumo medžiaga;
 • Priešgaisrinės saugos, šilumos ir garso izoliacija;
 • Paprastas ir spartus montavimas;
 • Plačiai pritaikoma medžiaga;
 • Aplinkai nekenksmingas sprendimas;
 • Saugumas;
 • A1 suteikta klasifikacija;

SkamoTec 225 plokštės yra lengvos ir lengvai apdirbamos, tad galite kurti židinį pagal savo viziją. Medžiagos klasė - A1 - nedegi, nėra keraminių pluoštų, o paviršius be dulkių.

Kaip taisyklė; montuojant židinį, aplink ugniakurą sukuriama konstrukcija iš gipso kartono (deja šios medžiagos darbinė - eksploatacinė temperatūra gali siekti tik maks.40-50°C), o vidinis izoliacinis sluoksnis susideda iš temperatūrai atsparios vatos. Tad montavimo darbai tampa pakankamai sudėtingi ir atima daug laiko. Be to, kaisdama vata (kurios irimas lėtai prasideda nuo 175°-250°C) išskiria formaldehidą ir amoniaką, kurie yra pavojingi žmogaus sveikatai. Ilgą laiką buvo diegiama šio "sumuštinio" konstrukcija, nes nebuvo alternatyvos. Šiandien mes galime pasidžiaugti, kad alternatyva jau yra.

Pristatome Jums židinių ir kitų objektų konstrukcijoms lengvas, nedegias plokštes, kurios idealiai tinka šiam darbui. Fantastika? – ne, Realybė!

Šiandieniniame aukštom temperatūroms skirtų medžiagų pasirinkimą papildė dar viena naujovė – izoliacinė konstrukcinė SkamoTec 225 plokštė – SKAMOL/AS gamintojo produkcija. Kalcio silikato pagrindu SkamoTec 225 plokštė – ekologiška, natūralių komponentų medžiaga. Gamtinių komponentų dėka plokštės yra labai patvarios, ilgaamžiškos ir praktiškos montavimo darbuose. Kaip dirbti su šiomis izoliacinėmis - konstrukcinėmis medžiagomis? Elementariai. Plokščių pagalba židinys renkamas trimis etapais:

 • Plokščių paruošimas montavimui. Ant lygaus paviršiaus, naudojant liniuotę SkamoTec 225 susipjaustykite reikiamais matmenimis.
 • Izoliuokite konstrukcijas kurios neatsparios didelėms temperatūroms ir surinkinėkite konstruktyvą.
 • Visą konstrukciją būtina sudrėkinti vandeniu, vėliau gruntuoti ir armuoti tinkleliu.

SkamoTec 225 plokštes galima naudoti ir ypatingai sudėtingų konstrukcijų montavime (jos suprojektuotos temperatūroms iki 1000°C, izoliacinė vertė puiki, o mechaninis tvirtumas didelis). Tai nepamainoma izoliacinė medžiaga elektros laidų instaliacijos, kaminų, sienų, lubų, durų, pastogių, perdangų izoliacijai nuo aukštų temperatūros poveikių. Paprastumas darbų eigoje su šiomis plokštėmis leidžia optimizuoti finansines ir laiko sąnaudas išlaikant aukščiausią kokybę.

Židiniai iš skamotec plokščių

Tvirta, ilgaamžiška medžiaga idealiai tinkama židinių statyboje – ji tarnauja kaip termoizoliacija konstruktyvo viduje ir yra tinkama išorinei apdailai. Svarbiausia, kad naudojant SkamoTec 225 plokštes Jūs galite būti visiškai ramūs ir užtikrinti konstrukcijos saugumu ir ekologiškumu( pridedami visi atitikties sertifikatai).

Atrodytu, ko daugiau galima norėti? Tik vieno: ilgesnio tarnavimo laikotarpio! SkamoTec 225 visiškai atitinka šį norą. Šios medžiagos dėka visa konstrukcija keletą kartų viršija laiką lyginant su kitų medžiagų konstrukcijomis.

Tai medžiaga kuriai pagal CE ženklinimą priskiriama A1 klasei – NEDEGI

Dėl papildomos informacijos dėl židinio įrengimo taisyklių galite kreiptis į savo regiono atestuotus specialistus.

SkamoTec 225 plokštės taip pat yra naudojamos modernizuojant senus pastatus, kai dėl kai kurių priežasčių būtina riboti izoliacinio sluoksnio storį.

Techninės medžiagos charakteristikos ne tik pranoksta kitų analogiškos paskirties medžiagų savybes, bet ir saugo konstrukcijas nuo gaisro, mažina kuro sąnaudas. Šios plokštės neleidžia įkaisti židinio apdailai, saugo jo plokštumas nuo ugniakuro ir dūmtraukio spinduliuojamos šilumos.

Svarbi SkamoTec 225 plokščių savybė yra ta, kad ši medžiaga padidina naudingai sunaudojamos židinio šilumos kiekį, tuo sumažindama kuro sąnaudas.

Kokybė ir aplinka

Skamol sertifikatai

SkamoTec 225 produkcija – plokštės yra pagamintos iš švarios ir natūralios medžiagos. Ji nekenksminga žmogui ir aplinkai ją naudojant, o ir panaudota nedaro jokios žalos. Joje nėra jokių priedų ar chemikalų, kurie neleistų jos perdirbti ar apsunkintų tai daryti.

SkamoTec 225 plokštės gerina aplinkos kurioje jos panaudotos komfortą ir saugumą, taip sukurdama geresnę darbo ar gyvenimo vietą.

SKAMOL/AS Danijos gamintojo naujos SkamoTec 225 plokštės yra sertifikuotos pagal kokybės valdymo sistemą ISO 9001. Dėl to galite būti užtikrinti, kad pas Jus atkeliaujanti iš SKAMOL/AS gamyklos produkcija yra visada aukštos kokybės, gaminama rūpestingai laikantis aplinkos saugos reikalavimų.

Patikimas aptarnavimas ir patarimai

SKAMOL/AS gamina aukštos kokybės izoliacines medžiagas, o mūsų įmonės specialistai padeda ir pataria, kaip palengvinti klientams užduotį ir padaryti ją kuo paprastesnę.

Mes esame parengę daug praktinių priemonių, kurias labai garai įvertino projektuotojai ir specialistai. Matavimo įranga, techniniai liudijimai, interneto svetainės kuriose taip pat yra pateikiama išsami informacija – ir tai tik keli mūsų klientams nemokamai siūlomi patarimai. Jei kyla klausimų, visada laukiame paklausimų.

Švietimas izoliacijos klausimais

Mes dalijamės savo žiniomis kaip kuo efektyviau galima panaudoti mūsų reprezentuojamas medžiagas. Todėl rengiame specializuotus mokymus inovacinėmis temomis. Mes taip pat informuojame apie ateities gaires ir taisykles, kuriomis būtina vadovautis naudojant mūsų importuojamą produkciją.

Geriausių sprendimų siekimas

Dirbdami daugelį metų kartu su SKAMOL/AS gamintoju ir jo gaminama produkcija siūlome daug pasiūlymų, kai reikia pasirinkti optimaliausią situaciją, atitinkančią konkrečius reikalavimus. Jau projektuojant ir planuojant svarbu nuspręsti kokių savybių izoliacijos Jūsų pasirinktam sprendimui reikia.

Mūsų įmonės UAB"STIKSAS" specialistai pasirengę padėti ir patarti. Mes esame gaminių ir sprendimų parinkimo žinovai ir tikrai patarsime Jums renkantis specifinius reikalavimus atitinkantį variantą.

EKOLOGIŠKA, SAUGU, PRAKTIŠKA, ILGAAMŽIŠKA IR 100% KOKYBĖ

 

Skaityti 21106 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: Skamolex izoliacinės plokštės »

Susisiekite su mumis

Vardas 
El.paštas 
Tema 
Žinutė 
Prašome įvesti simbolius
iš paveikslėlio
 
 Padėkite mums užkirsti kelią SPAMUI!
  Siųsti kopiją man
    

 

Stiksas stipriausi lietuvoje 2011 Stiksas stipriausi lietuvoje 2012 Stiksas stipriausi lietuvoje 2013

Kontaktai Info

UAB, STIKSAS
Adresas: Oslo g. 1, Vilnius, LT-04123
Telefonas: +370 5 2407277
Faksas: +370 5 2448798
El. paštas: info@stiksas.lt